Перейти к содержимому


- - - - -

Кто хочет сгонять на К1 в Болгарию?


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 33

#1 *_В.Миньков_*

*_В.Миньков_*
  • Гости

Отправлено 14 марта 2006 - 03:29

6 апреля в Болгарии будет проходить матч Россия - Болгария по правилам К1 и Киокушинкай, за Россию выступают: М.Дедик, Л.Воробьёва, Б.Хасиков, А.Копырина,А.Бабаев, А.Унежев, Д.Садвокасов, А.Дадуев и др. Срочно собирается команда поддержки: перелёт, автобус в Богарии, вход на турнир, экскурсия -БЕСПЛАТНО !!! Остальные расходы: виза + страховка + отель = 200$. Вылет 5.04 - утром, прилёт - 7.04 - вечером. До вечера 15 марта надо сдать паспорт и 3000 руб. в офис на Спартаковской. Вопросы по тел. 2633058

#2 *_Че Гивара_*

*_Че Гивара_*
  • Гости

Отправлено 14 марта 2006 - 03:35

МЛЯ!!!!!! Паспорта нету!!! :) Пойду пожалуй застрелюсь. :)

#3 *_В.Миньков_*

*_В.Миньков_*
  • Гости

Отправлено 14 марта 2006 - 05:01

Прошу прощения у тех, кто уже начал собирать чемодан. Информация данная выше оказалась неправильной (не по моей вине), места уже распределенны между представителями организаций ИКО. Просьба не беспокоить по этому вопросу и без того загруженных секретарей Федерации.

#4 *_Guest_*

*_Guest_*
  • Гости

Отправлено 19 марта 2006 - 01:42

А не подскажите, известно ли кто будет участвовать с болгарской стороны? И сколько будет боев по киокушину и сколько по К-1?

#5 *_канку_*

*_канку_*
  • Гости

Отправлено 22 марта 2006 - 01:37

Добрый день!
Не подскажете, где можно прочитать про болгарских соперников наших бойцов, кто с кем будет драться?
Заранее большое спасибо :)

#6 *_В.Миньков_*

*_В.Миньков_*
  • Гости

Отправлено 22 марта 2006 - 02:07

Знаю только про противника Макса Дедика: Кирилл Пенджуров, основная школа бокс, чемпион страны по кику, участник мира по таю, видел фото, крепенький такой бычок, плотно под 90. За Макса спокоен, он готов и как всегда отлично настроен.

#7 *_канку_*

*_канку_*
  • Гости

Отправлено 22 марта 2006 - 04:31

Макс будет драться по правилам К-1?Или Киокушинкай?
а как остальные?
Точно болельщики больше не нужны? :)

#8 *_BG_Kyokushin_*

*_BG_Kyokushin_*
  • Гости

Отправлено 26 марта 2006 - 01:21

Спокойно! Няма смисъл да идвате да си давате парите, защото ние ще победим! :) . ;) Все пак, ако някой прояви желание може да се видим там :) .

Между другото где Осиповъ? :(

Сообщение отредактировал BG_Kyokushin: 26 марта 2006 - 01:23


#9 *_trader_*

*_trader_*
  • Гости

Отправлено 26 марта 2006 - 01:29

Каляки-маляки :)

#10 *_ninKA_*

*_ninKA_*
  • Гости

Отправлено 26 марта 2006 - 02:00

ОК, все в порядке! Ну, простите, где точно в Софии будет бой?



ЗА БГ_КИОКУШИН - НЕ ВИДЯХ ПОЧТИ НИКАКВА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ТЕБЕ В "ПРОФИЛА" ТИ. Казваш, че може и да се видите?-Дай си името! Защото звучи несериозно...да се видят с ... КОЙ? Ти един от участниците ли ще бъдеш? Тогава играй с открити карти! Разбирам ентусиазма ти за победата ни, но руската школа!!! е доста добра! Никой няма да падне ... без бой:)
УСПЕХ!
С уважение!

#11 *_BG_Kyokushin_*

*_BG_Kyokushin_*
  • Гости

Отправлено 26 марта 2006 - 02:05

ОК, все в порядке! Ну, простите, где точно в Софии будет бой?



ЗА БГ_КИОКУШИН - НЕ ВИДЯХ ПОЧТИ НИКАКВА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ТЕБЕ В "ПРОФИЛА" ТИ. Казваш, че може и да се видите?-Дай си името! Защото звучи несериозно...да се видят с ... КОЙ? Ти един от участниците ли ще бъдеш? Тогава играй с открити карти! Разбирам ентусиазма ти за победата ни, но руската школа!!! е доста добра! Никой няма да падне ... без бой:(
УСПЕХ!
С уважение!

Не, няма да се бия аз много ясно :) . Аз съм все още слаб :) . Ще бъда сред публиката най-вероятно,ако успея да се домъкна до София.А ти рускиня ли си или българка в крайна сметка? :) Руската школа е добра, но не по-добра от българската ;) Между другото и аз още незнам къде точно ще е боя...
ПОЗДРАВИ!

#12 *_Guest_*

*_Guest_*
  • Гости

Отправлено 26 марта 2006 - 02:06

Я правильно понял, что вы это на болгарском писали? Прикольно, вроде бы странно звучит когда читаешь, но все при этом понимаешь.

У меня вопрос: Эмил Костов будет участвовать? И вообще он чем занимается - тренирует, сам готовиться к соревнованиям по киокушинкай или собирается переключиться на Ичигеки?

#13 *_ninKA_*

*_ninKA_*
  • Гости

Отправлено 26 марта 2006 - 02:14

БГ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аз, че ще отида, ще отида bg_kiokushinkai. Ще съм в публиката просто спор няма. Но аз така свикнах с тези хора тук, от сайта, че не знам вече за кой ще викам...BIG SORRY!!!
И знаеш ли кое е най-изнервящото в цялата ситуация? Виж какво се получава, руснаците имат многократно по-добра организация от нас!!! Че ти откъде си мислиш аз знам, че ще има такъв бой в София!? Със сигурност не е от БГ сайт. Знам от тук, да, от тук. Защо това не се афишира в БГ? Нито се знае за този бой, нито се знае къде ще бъде, нито кой ще участва...Порка мизерия, както се казва. А ти откъде си? И всъщност ... колко време се занимаваш с киокушин?

#14 *_ninKA_*

*_ninKA_*
  • Гости

Отправлено 26 марта 2006 - 02:19

Я правильно понял, что вы это на болгарском писали? Прикольно, вроде бы странно звучит когда читаешь, но все при этом понимаешь.

У меня вопрос: Эмил Костов будет участвовать? И вообще он чем занимается - тренирует, сам готовиться к соревнованиям по киокушинкай или собирается переключиться на Ичигеки?

Guest,
да очень странно... уж болгарский и русский очень похожие, но... не точно так получается. Иначе в общем понимаемся, да, да.
Емил Костов - не знаю, он будет или нет. Жду каждую инфУ отсюда:):);)

#15 *_BG_Kyokushin_*

*_BG_Kyokushin_*
  • Гости

Отправлено 26 марта 2006 - 02:43

БГ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аз, че ще отида, ще отида bg_kiokushinkai. Ще съм в публиката просто спор няма. Но аз така свикнах с тези хора тук, от сайта, че не знам вече за кой ще викам...BIG SORRY!!!
И знаеш ли кое е най-изнервящото в цялата ситуация? Виж какво се получава, руснаците имат многократно по-добра организация от нас!!! Че ти откъде си мислиш аз знам, че ще има такъв бой в София!? Със сигурност не е от БГ сайт. Знам от тук, да, от тук. Защо това не се афишира в БГ? Нито се знае за този бой, нито се знае къде ще бъде, нито кой ще участва...Порка мизерия, както се казва. А ти откъде си? И всъщност ... колко време се занимаваш с киокушин?

Кой са тия хора от сайта дет си свикнала с тях? Нима тука влизат тия дето ще играят? :) Аз тренирам от повече от половин година Киокушин,но това не ми пречи да съм запален :( . За организацията си права. Все пак това е България :) Иначе съм от Стара Загора. Ако идвам непременно ще ти се обадя ;)

Колкото до Емо Костов се съмнявам да играе. Все пак той е доста добър и единствените от руския отбор, който могат да го озорят са Лечи и Осипов, ама както виждам те няма да участват :)

#16 *_ninKA_*

*_ninKA_*
  • Гости

Отправлено 26 марта 2006 - 02:52

;)
Оооооооооооо, не, не!!! Не оставай с впечатление, че само те са единствените добри и само те могат да бият нашите. Наистина не е така. Да, тук влизат и такива, които ще участват, точно си разбрал. Ти наистина ли не си наясно кой от Бг ще вземе участие....??? Защото аз направо изгарям от любопитство. Ама как може подобно нещо? Слепи и неми сме, а в крайна сметка боя ще се играе в Бг... :)
Половин година????????????????????????????
Ти ме разката:):) е, в добрия смисъл на думата!!!
Желая ти да си винаги толкова нахъсен, амбициозен, обаче не забравяй да си и толерантен, да уважаваш врага! Къде тренираш в Ст. Загора, кой ти е треньор?

#17 *_Guest_*

*_Guest_*
  • Гости

Отправлено 26 марта 2006 - 02:53

Ninka, переведи пожалуйста про Костова. Чего - то я ничего не понял. :D

#18 *_ninKA_*

*_ninKA_*
  • Гости

Отправлено 26 марта 2006 - 03:00

Guest,
я точно ничего не написала, поэтому и перевод не нужен...у меня нет никакая информация про Е. Костов - будет или нет НЕ ЗНАЮ. Блин, кажется что все очень круто!!! Ну, как, как это возможно, guest?- здесь, В Болгарии нет никакая информация...все такое туманное одно...как всегда :D Бой будет в Болгарии, а мы, Болгары ничего не знаем. У вас инфу больше есть...Ну, все... я буду там! Смотрeть буду. Фотки буду делать, потом высылать здесь в форуме:):):)
С уважением, Нина:)

#19 *_:-)_*

*_:-)_*
  • Гости

Отправлено 26 марта 2006 - 11:14

Привет всем
Турнир будет в София на 7 апреля. 5 боя по киокушин и 4 по кик бокс. Емил Костов не будет как боец. Болгарские парени тоже не плохие - успехи есть на Европе. Удачи всем.

#20 *_BG_Kyokushin_*

*_BG_Kyokushin_*
  • Гости

Отправлено 27 марта 2006 - 12:08

Привет всем
Турнир будет в София на 7 апреля. 5 боя по киокушин и 4 по кик бокс. Емил Костов не будет как боец. Болгарские парени тоже не плохие - успехи есть на Европе. Удачи всем.

Кой ти каза,че ще е на 7ми април ? Кой си ти ? Представи се, моля! :D